“Vytautas Mineral SPA” šaltinis

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ įsikūręs net 9 hektarų ploto sklype. Nuo jo iki vaizdingos Nemuno pakrantės – šiek tiek daugiau nei 100 metrų. „Vytautas mineral SPA“ 715 metrų gylio gręžinio vanduo pasižymi didele mineralizacija ir savo savybėmis primena Negyvosios jūros vandenį.

„Vytautas mineral SPA“ šaltinio vanduo bus naudojamas įvairiausioms vandens procedūroms ir mineralų terapijoms. Milijonus metų nepaliestas, unikalus gręžinio vanduo turi teigiamą poveikį gydant nervų, virškinimo, sąnarių ligas, mažinant stresą.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui. Profesionalai programas kūrė taip, kad jos atstatytų ne tik dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, bet ir mokytų tikslingai keisti savo gyvenimo būdą.

SPA paslaugos ir pastato interjeras susilieja į visumą, kuri suteikia vidinės ramybės, leidžia kūnui pailsėti, atpalaiduoja. Štai kodėl SPA erdvėje esantys koridoriai – apvalių ir vingiuotų formų.

Birštono kurortas

Birštonas nuo seno žinomas dėl sūraus vandens šaltinių. Karaliaučiaus archyvuose rasta įrašų, kuriuos paliko kryžiuočių žvalgai. Esą, jie radę “sodybą ties sūriu vandeniu”, kurios pavadinimas Birstein.

Nuo 1846 metų Birštone pradėti gydyti ligoniai, – Vilniaus universiteto profesoriai patvirtino, kad čia trykštantys šaltiniai žmonėms dovanoja sveikatą – daug mineralų turintį vandenį. Nuo tada Birštonas vadinamas gydančio vandens miestu. Sakoma, kad čia sveiksta ne tik kūnas, bet ir siela.

Tyras oras, Nemuno kilpa, Vytauto piliakalnis, mineralinio vandens šaltiniai – Birštono grožį ir tylą jau seniai įvertino meno žmonės, jie atvyksta čia ne tik ilsėtis. Poilsiautojams siūlomi naujausi spektakliai, koncertai, parodos, nuo seno Birštone vyksta tarptautinis džiazo festivalis.

Tai ramybės miestas. Vieta, atitraukianti nuo kasdienybės, priverčianti pagalvoti apie save, savo kūno ir dvasios sveikatą. Vieta, keičianti gyvenimą, kviečianti džiaugtis ir šypsotis kiekvienai dienai.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas “Vytautas mineral SPA” iškilo daugiau kaip prieš tris dešimtmečius suprojektuotos vandens ir purvo gydyklos vietoje. Iš senojo statinio liko tik pamatai ir karkasas. Daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto komplekse įrengti 165 kambariai, kuriuose vienu metu gali tilpti 350 svečių.