“Vytautas Mineral SPA” šaltinis

 Yaptingi mineralai

Daugiau nei prieš 30 metų, netoli Nemuno pakrantės, buvo aptiktas šaltinis su ypatingais mineralais. Tuomet paaiškėjo, kad milijonus metų formavęsis ir 70 įvairių elementų jungiantis vanduo – toks sudėtingas gamtinis darinys, kad dirbtiniu būdu šios mineralų kompozijos atkartoti būtų neįmanoma. Jo nauda žmogaus organizmui – įrodyta mokslo.

Šis gydomasis vanduo, išsaugotas 715 metrų gylio šaltinyje, įkvėpė šalia jo įkurti sveikatos ir poilsio buveinę – „Vytautas mineral SPA“. O ypatingus mineralus panaudoti procedūroms, kurios per keletą dienų gali atstatyti viso kūno ir emocinės būklės balansą.

Mineralų terapijos, vandens ir masažų procedūros, sporto ir ramybės erdvė, sveikas ir sezoniškas maistas, ramų vandens bangavimą atkartojančio interjero visuma atspindi mūsų holistinį požiūrį į žmogų ir jo sveikatinimąsi. „Vytautas mineral SPA“ lankytojams padeda suderinti save panašiai kaip muzikos instrumentą, o apsilankymo pabaigoje pajusti, kad šis vidinis skambesys – įžanga į naują ir pozityvų etapą.

„Vytautas mineral SPA“ įsikūręs net 9 hektarų ploto sklype. Nuo jo iki vaizdingos Nemuno pakrantės – šiek tiek daugiau nei 100 metrų.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui. Profesionalai programas kūrė taip, kad jos atstatytų ne tik dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, bet ir mokytų tikslingai keisti savo gyvenimo būdą.

 

Birštono kurortas

Birštonas nuo seno žinomas dėl sūraus vandens šaltinių. Karaliaučiaus archyvuose rasta įrašų, kuriuos paliko kryžiuočių žvalgai. Esą, jie radę “sodybą ties sūriu vandeniu”, kurios pavadinimas Birstein.

Nuo 1846 metų Birštone pradėti gydyti ligoniai, – Vilniaus universiteto profesoriai patvirtino, kad čia trykštantys šaltiniai žmonėms dovanoja sveikatą – daug mineralų turintį vandenį. Nuo tada Birštonas vadinamas gydančio vandens miestu. Sakoma, kad čia sveiksta ne tik kūnas, bet ir siela.

Tyras oras, Nemuno kilpa, Vytauto piliakalnis, mineralinio vandens šaltiniai – Birštono grožį ir tylą jau seniai įvertino meno žmonės, jie atvyksta čia ne tik ilsėtis. Poilsiautojams siūlomi naujausi spektakliai, koncertai, parodos, nuo seno Birštone vyksta tarptautinis džiazo festivalis.

Tai ramybės miestas. Vieta, atitraukianti nuo kasdienybės, priverčianti pagalvoti apie save, savo kūno ir dvasios sveikatą. Vieta, keičianti gyvenimą, kviečianti džiaugtis ir šypsotis kiekvienai dienai.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas “Vytautas mineral SPA” iškilo daugiau kaip prieš tris dešimtmečius suprojektuotos vandens ir purvo gydyklos vietoje. Iš senojo statinio liko tik pamatai ir karkasas. Daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto komplekse įrengti 165 kambariai, kuriuose vienu metu gali tilpti 350 svečių.