Naujųjų metų sutikimas vyks visiškai naujoje ir unikalioje erdvėje, atvėrusioje duris tik šį rudenį Birštone – VYTAUTAS MINERAL SPA

Tai nauja, futuristinė, Europinio lygio SPA erdvė, pasižyminti savo išskirtinumu ne tik procedūrų kokybe, ypatingu personalu, specialiu maitinimu, netradicinėmis erdvėmis, bet ir kultūriniu aspektu. VYTAUTAS MINERAL SPA ypatingas ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir niša, kurioje gausu meninių renginių, tiek šiuolaikinės muzikos, šokio, video-instaliacijų, parodų bei kt.

Neeilinis bus ir Naujųjų metų sutikimas VYTAUTAS MINERAL SPA. Kas gali būti geriau nei po smagios šventės atsibusti nuostabiame SPA, mėgautis baseinais ir pirčių kompleksu, hamamu, masažais bei kitomis svaiginančiomis paslaugomis.

Taigi, Naujųjų metų savaitgaliui, kviečiame paskubėti rezervuoti kambarius bei specialią Naujųjų metų programą.

SPECIALI NAUJŲJŲ METŲ PROGRAMA:

• „BALTIJOS BALETO TEATRAS“ paruošė specialią programą pagal DEPECHE MODE muziką iš šiuolaikinio baleto „Kitas Pasaulis“. Šoks profesionalūs baleto šokėjai, žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
• “DIA FUTURA” – tai šiuolaikinio stiliaus atlikėjos, profesionalios dalininkės, atliksiančios prancūzišką klasikinę programą, pateikiamą šiuolaikiško, elektroninio stiliaus formate. Vokalistės – Ieva Barbora Juozapaitytė, Agnė Sabulytė Sakalauskienė ir Dovilė Kazonaitė.
• “NEEGZISTUOJANTI ERDVĖ” – viso renginio metu SPA Skaitykloje vyks ypatingas video-projekcijų ir garso pasirodymas. Tai kosminis vizualizacijų pasirodymas, kiekvieną svečią perkelsiantis į “neegzistuojančią erdvę”.
• “ANNO DEGALLO 017” – tai specialiai šiam renginiui kurtas futuristinio stiliaus mados šou, iliustruojantis ateinančius Ugninio gaidžio metus.
• „SPINDULIO EFEKTAS – AKUSTINIS SPROGIMAS“. Tai žinomų fejerverkų profesionalų „BLIKO“ pasirodymas, prasidėsiantis 20h. Programa prasidės lazerių spindulių šokiu, įspūdingai besidriekiančiu visos teritorijos fone, o baigsis akustiniu sprogimu – sinchronizuotu muzikiniu fejerverku.
• Vakaro programą vainikuos teatralizuotas desertų šou – “PAUKŠČIŲ TAKAS“, sukurtas “MS FUTURE DESERTS”.

KOSMINĖ VAKARIENĖ:
• Pasitikimo gėrimas
• Šventinė šefo Dariaus Dabrovolskio keturių patiekalų vakarienė su taure vyno stilingame „Vytautas mineral SPA“ restorane
• Putojančio vyno taurė – sutinkant Naujuosius metus

KAINA:

Viešbučio svečiui užsakant:
159 €

Užsakant tik programą ir vakarienę:
199 €

Rezervuokite programą su apgyvendinimu dviem

Speciali Naujųjų šventė Birštone – „Vytautas mineral SPA“.

„ BALTIJOS BALETO TEATRAS“ paruošta speciali programa pagal DEPECHE MODE muziką iš šiuolaikinio baleto „Kitas Pasaulis“.
Šventinė šefo Dariaus Dobrovolskio keturių patiekalų vakarienė su taure vyno stilingame „Vytautas mineral SPA“ restorane, gruodžio 31 d. Pasitikimo gėrimas ir taurė putojančio vyno sutinkant Naujuosius metus.
SPA malonumai

Nakvynė DVIEM dviviečiame kambaryje;
Gardūs pusryčiai restorano bufete 1 kartas, 2 asm.;
NERIBOTAS lankymasis „Vytautas mineral SPA“ baseinų ir 5 pirčių erdvėje
Vėlyvas išvykimas (iki 14 val.);
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė;
Galioja DVIEM;
Kelialapis galioja nuo 2016.12.31 iki 2017.01.01.

Kaina: 427.00 €