„Vytautas Mineral SPA”

,,Vytautas mineral SPA” pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse.

2016 metais lankytojams duris atvėręs „Vytautas Mineral SPA“ svečiams siūlo  sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui, aukščiausios klasės komfortą, išskirtines procedūras, gardų maistą, ramybę Nemuno vingių parko pašonėje ir neprilygstamas sveikatingumo akimirkas. Profesionalai programas kūrė taip, kad jos atstatytų ne tik dvasinę ir emocinę pusiausvyrą, bet ir mokytų tikslingai keisti savo gyvenimo būdą.

Mineralų terapijos, vandens ir masažų procedūros, sporto ir ramybės erdvė, sveikas ir sezoniškas maistas, ramų vandens bangavimą atkartojančio interjero visuma atspindi mūsų holistinį požiūrį į žmogų ir jo sveikatinimąsi. „Vytautas mineral SPA“ lankytojams padeda suderinti save panašiai kaip muzikos instrumentą, o apsilankymo pabaigoje pajusti, kad šis vidinis skambesys – įžanga į naują ir pozityvų etapą.

„Vytautas mineral SPA“ įsikūręs net 9 hektarų ploto sklype. Nuo jo iki vaizdingos Nemuno pakrantės – šiek tiek daugiau nei 100 metrų.

Šaltinis

Ypatingi mineralai

2017 metais „Vytautas Mineral SPA“ buvo pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse: „Vytautas mineral SPA“ gavo „ESPA“ apdovanojimą už inovatyviausią sveikatinimo paslaugą „Flow“ bei laimėjo aukso medalius Baltijos šalių masažo čempionate. „Flow“, kaip ir kitų procedūrų metu naudojami ypatingieji gręžinio mineralai. „Vytautas mineral SPA“ mineralinis vanduo – neturi analogų visame pasaulyje, žemės gelmėse jis formavosi šimtus milijonų metų, o dabar kiekvienas iš mūsų gali lepintis jo teikiamomis sveikatinančiomis ir gydomosiomis galiomis.

Ar pagalvotumėte, kad „Vytautas mineral SPA“ naudoja vandenį, kuriame yra daugiau kaip 70 aktyviųjų mineralų, – beveik kaip Negyvojoje jūroje. Lepinkitės šio vandens teikiama nauda, leiskite pailsėti kūnui ir dvasiai, ragaukite geriausią ir gardžiausią maistą – tegul akimirkos, praleistos „Vytautas Mineral SPA“ būna prabangiausia dovana, kurią galite dovanoti sau, draugams ir artimiesiems.

„Vytautas Mineral SPA“ – tobula gamtos dovanų, inovacijų ir profesionalumo dermė

Birštono kurortas

Birštonas nuo seno žinomas dėl sūraus vandens šaltinių. Karaliaučiaus archyvuose rasta įrašų, kuriuos paliko kryžiuočių žvalgai. Esą, jie radę “sodybą ties sūriu vandeniu”, kurios pavadinimas Birstein.

Nuo 1846 metų Birštone pradėti gydyti ligoniai, – Vilniaus universiteto profesoriai patvirtino, kad čia trykštantys šaltiniai žmonėms dovanoja sveikatą – daug mineralų turintį vandenį. Nuo tada Birštonas vadinamas gydančio vandens miestu. Sakoma, kad čia sveiksta ne tik kūnas, bet ir siela.

Tyras oras, Nemuno kilpa, Vytauto piliakalnis, mineralinio vandens šaltiniai – Birštono grožį ir tylą jau seniai įvertino meno žmonės, jie atvyksta čia ne tik ilsėtis. Poilsiautojams siūlomi naujausi spektakliai, koncertai, parodos, nuo seno Birštone vyksta tarptautinis džiazo festivalis.

Tai ramybės miestas. Vieta, atitraukianti nuo kasdienybės, priverčianti pagalvoti apie save, savo kūno ir dvasios sveikatą. Vieta, keičianti gyvenimą, kviečianti džiaugtis ir šypsotis kiekvienai dienai.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas “Vytautas mineral SPA” iškilo daugiau kaip prieš tris dešimtmečius suprojektuotos vandens ir purvo gydyklos vietoje. Iš senojo statinio liko tik pamatai ir karkasas. Daugiau kaip 12 tūkst. kvadratinių metrų ploto komplekse įrengti 165 kambariai, kuriuose vienu metu gali tilpti 350 svečių.

 

 

 

Gydyklos ir reabilitacijos ligoninės rekonstrukcija Birštono kurorte
( nr. VP.2-2.1ŪM-06-K-02-062) Projektą bendrai finansavo Respublikos ir Europos sąjunga.