Holistinis požiūris

Pirmiausia galvojame apie žmogų. Ne apie jo stuburą, kojas ar rankas, o apie visumą.
Sveikatingumo ir poilsio komplekso “Vytautas mineral SPA” gydymo metodas formuoja požiūrį į visą žmogų – nuo galvos iki pirštų galiukų. Svarbiausias “Vytautas mineral SPA” tikslas – pašalinti prastos savijautos priežastis ir išdėstyti sveiko, lengvo gyvenimo principus.
“Vytautas mineral SPA” misija – padėti atgauti jėgas ir šypseną. Šypsena – tai sveiko, pailsėjusio ir kupino pozityvių minčių žmogaus būsena. Mineralizuokis, ilsėkis, keisk savo gyvenimą ir kaupk energiją naujiems iššūkiams!
Atgauk jėgas ir šypseną!

“Vytautas mineral SPA” metodas

Sveikatingumo ir poilsio komplekso “Vytautas mineral SPA” medikai sukūrė unikalų sveikatinimo metodą, kuriame susijungia:

  • šimtmečiais Birštone puoselėtos gydyklų tradicijos,
  • Rytų išmintis,
  • šiuolaikiniai gydymo metodai,
  • unikalaus gręžinio mineralinis vanduo, pilnas natūralių mineralų.

Mineralinio vandens procedūros, masažai, individualios judesio terapijos sesijos, intensyvi fizinės terapijos programa ir energijos teikiantis maistas iš “Vytautas mineral SPA” virtuvės padeda pasiekti geriausią rezultatą.

Druskų kambarys

Trukmė: 30min. - 7 Eur

Haloterapijos procedūra yra vienas iš pagrindinių, labai efektyvių, kvėpavimo takų, odos ir alerginių ligų gydymo, profilaktikos ir reabilitacijos metodų. Pagrindinis haloterapijos metodo veiksnys – sausas aukšto dispersiškumo aerozolis.

Gydomasis poveikis:

Sekreciją bronchuose skatinantis veikimas.
Mažina uždegiminius procesus viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gleivinėje.
Pasižymi priešbakteriniu poveikiu.
Ramina nervų sistemą.
Stiprina organizmo atsparumą.
Tinka skydliaukės ligų profilaktikai, kadangi druskingoje aplinkoje gausu jodo.
Odos susirgimų gydymui.

! Pastaba: Procedūra yra grupinė. Būtina ateiti 10 min. iki procedūros pradžios. Atsiprašome, tačiau pavėlavus, į procedūrą negalėsite patekti.