Romantiškas Valentino dienos vakaras!

Praleiskite romantišką Valentino dienos vakarą vieninteliuose mineralų SPA namuose!
Jaukioje aplinkoje pasimėgausite romantiška Restorano šefo Dariaus Dabrovolsko ruošta vakariene, pasiklausysite fortepijono melodijos.

Vakarienės kaina dviems – 96€

Staliukų rezervacija:
tel. +370-319 42135 el. p. [email protected]
tel. +370 319 42139 el. p. [email protected]
Pasiūlymas galioja vasario 14 – 15 d.

Peržiūrėti menu

Šeštadieniais tradicija tampanti Dariaus Dabrovolsko DEGUSTACINĖ VAKARIENĖ.

Laikas: 18:30 val. ir 21:00 val.

Galimybė gauti staliuką be rezervacijos yra maža.

Dėl rezervacijos skambinkite: +37031942139

Kaina asmeniui: 39.00 eur

„Vytautas mineral SPA” restoranas

„Vytautas mineral SPA” restorane susilieja sezoninis maistas, vietos ūkininkų produktai, sveika mityba ir šiuolaikiškas požiūris. Erdvus ir modernus restoranas vienu metu talpina apie 300 žmonių. Restorane siūlomi ir Švediško stalo, ir a la carte meniu. Vietos gėrybės “Vytautas mineral SPA” restorane atgis ypatinguose restorano šefo patiekaluose.

Mėgaukitės nuostabiais skoniais, kuriuos sukūrė konkurso „Birštono kulinarinis žemėlapis 2017" bei „Birštono kulinarinis žemėlapis 2018" komanda nugalėtoja, vadovaujama virtuvės šefo Dariaus Dabrovolskio!

“Vytautas mineral SPA” maisto kultūra

„Mityba yra sveikatos esmė. Tegul maistas būna Jūsų vaistas.“ Hipokratas

„Vytautas mineral SPA" maistas – ir kūnui, ir sielai. Tai natūralūs, švieži produktai, sveiki ingredientai ir atsakingas vartojimas. „Vytautas mineral SPA“ maisto kultūra paremta amžių išmintimi ir naujausiais sveikos mitybos tyrimais.

Baro erdvės

Lounge baras kviečia bendrauti, juoktis ir pajusti muzikos ritmus, skanauti sveikų, vietinių gėrimų ir užkandžių.

Mineralų baras siūlo pasikrauti natūralių mineralų „šotais“, iš požeminio vandens šaltinių.

Rezervuokite tel.: +37031942135

Peržiūrėti meniu

Mineralų terapija

„Vytautas mineral SPA” požeminis gręžinys – tai unikalus, natūralių mineralų šaltinis. Per milijonus metų požeminiam vandeniui plaunant uolienas, išsigrynina natūralūs mineralai, kurių forma tobulai tinka mūsų organizmui. Jie unikalūs, nes sukurti gamtos, o tai reiškia, kad mineralų forma yra geriausiai pritaikyta, kad mūsų organizmas juos įsisavintų.
Unikalūs „Vytautas mineral SPA” mineralai naudojami ir SPA procedūrose ir jais pildomas maisto racionas. Vytautas mineral SPA mineralai yra lengvai praleidžiami pro mūsų organizmo ląsteles, jie tampa kasdieniniu ląstelių maistu, aprūpinančiu mus gyvybiškai svarbiomis mineralinėmis medžiagomis.